Araç Sigortası


Aracınızın güvenliği için her yol AXA Sigorta’ya çıkar. Güven veren teminatlar ve ayrıcalıklı hizmetler AXA Kasko Paketleri’nde.

İş Yeri Sigortası


Emekleriniz daima AXA ile güvence altında! Emeğinizin kıymetini biliyor; iş yerinizi hırsızlıktan yangına, iş durmasından kira kaybına kadar birçok riske karşı güvenceye alıyoruz.

Sağlık Sigortası


Sevdiklerinizin sağlığı için yapacaklarınız bir yere kadar gerisini #AXATamamlar. AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı uygun fiyatlarla yaptırın, özel hastane ayrıcalığından ücretsiz yararlanın.

Konut Sigortası


Kiracı veya ev sahibi olmanız fark etmeden AXA Konut Sigortası yaptırabilirsiniz. Kiracı veya ev sahibi olmanız fark etmeden AXA Konut Sigortası yaptırabilirsiniz.

AXA Fit


Modern ve kullanıcı dostu tasarımı, dopdolu içeriği ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile profesyonel bir sağlık asistanı gibi hizmet veren mobil uygulamamız AXAFit, her an yanınızda. Siz de AXAFit indirerek bir sigortacılık uygulamasından çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Üstelik AXAFit kullanmak için AXA Sigorta müşterisi olmanız da gerekmiyor. Sizi daha iyi, sağlıklı ve mutlu bir yaşama ulaştıracak AXAFit uygulamasını kolaylıkla indirebilir, kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. İndirdiğinizde bilgilerinizi girmeden uygulamayı kullanmanız da mümkün.


app-store-download
google-play-download

Sizi Arayalım


Bize iletişim bilgilerinizi gönderin, sizlere tekliflerimiz için geri dönüş yapalım.